Mieszkanie Lutynia

Lutynia, dolnośląskie

  • 840 000 zł
  • 94,15 m²
  • 8 921,93 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Gil

Skontaktuj się

Mieszkanie Lutynia

Lutynia, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

840 000 zł

94,15 m²

8 921,93 zł/m²

Mieszkanie Lutynia

Zaktualizowane: 14 maja 2026

840 000 zł 94,15 m² 8 921,93 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2015
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2015

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 840 000 zł (8 921,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 94,15 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2015 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, trójstronne, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 10 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, piekarnik
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: kominek, gazowe
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Globfinanse, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 145450

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, kameralnej okolicy pod Wrocławiem, idealnej dla osób ceniących komfort życia w otoczeniu zieleni z szybkim dojazdem do miasta!

Nasza rekomendacja: nieruchomość jest idealna dla rodziny lub pary szukającej dużej, funkcjonalnej przestrzeni z możliwością dodatkowej aranżacji. Układ trójstronny, duży metraż oraz możliwość adaptacji strychu dają szerokie możliwości rozbudowy i personalizacji. (...)